تعرفه ظریف بار

تعرفه ظریف بار

تعرفه ظریف بار،نرخ قانونی و پیرو اتحادیه

در سال‌های اخیر، نیاز به پیدا کردن باربری‌های قابل اعتماد بیش از پیش در میان مردم احساس می‌شود. یکی از برترین باربری‌های تهران و ایران که بیشتر از ۴۱ سال سابقه فعالیت دارد، ظریف بار است. ظریف بار با داشتن این سابقه درخشان در ارائه انواع خدمات مرتبط با باربری همواره می‌تواند به عنوان انتخابی مناسب برای شما به شمار برود. در نظر داشته باشید که تعرفه‌ ظریف بار زیر نظر اتحادیه است و بسیاری از مشتریان، این مجموعه را به دلیل قیمت ظریف بار که مناسب است انتخاب می‌کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا تعرفه ظریف بار را به طور کامل برای شما بررسی کنیم.

قیمت ظریف بار

آشنایی با ظریف بار

ظریف بار یک شرکت باربری است که همواره برای ارائه خدمات مناسب و بی نظید خود بر سر زبان‌ها قرار داشته است. این مجموعه همواره دارای تعرفه مناسبی است و بسیاری از مشتریان، این مجموعه را به دلیل قیمت آن انتخاب می‌کنند.
قیمت ظریف بار همواره قیمتی رقابتی بوده است و به عنوان انتخابی برتر برای باربری شناخته می‌شود. تعرفه‌ ظریف بار بر طبق نظر اتحادیه است و از این رو در این شرکت هیچ فعالیت و تعرفه غیر قانونی صورت نمی‌گیرد.

خدمات متنوع ظریف بار

ظریف بار در سال‌های گذشته مورد توجه بیشتر قرار گرفته است و از این رو در سراسر تهران شعب مختلف این مجموعه ایجاد شده‌اند که بتوانید در اسرع وقت از خدمات بی نقص آن‌ها بهره ببرید. ظریف بار همواره خدمات متنوعی را به به مشتریان خود ارائه داده است که از جمله آن‌ها می‌توان به بسته‌بندی وسایل با تعرفه‌ای مقرون به صرفه اشاره کرد.قیمت بسته بندی ظریف بار بسیار منصفانه و مطابق قیمت تعیین شده اتحادیه است.

نرخ اتحادیه باربری

حمل بار سنگین بدون هزینه اضافی

یکی از خدمات برتر ظریف بار، ارائه خدمات مربوط به حمل بار سنگین است. این مجموعه به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید در صورت نیاز برای جابجایی یک وسیله سنگین، با این شرکت تماس بگیرید و به تعداد نیاز باربر درخواست کنید. نرخ ظریف بار در این بخش کاملا منصفانه است و شما برای باربری هیچگونه هزینه اضافی را متحمل نخواهید شد.

بسته‌بندی وسایل

از جمله دیگر خدمات ظریف بار می‌توان به بسته‌بندی وسایل پیش از باربری اشاره کرد. نرخ ظریف بار در بسته‌بندی وسایل زیر نظر اتحادیه است و تنها هزینه مشخص شده از سوی این اتحادیه را از شما دریافت خواهد کرد. بسته‌بندی وسایل در ظریف بار بدین صورت است که کارکنان این مجموعه تمام وسایل کوچک و بزرگ وسایل شما حتی مبل‌ها را به طور کامل ضد ضربه می‌کنند تا در حین باربری آسیب نبینند.

خدمات باربری با نرخ اتحادیه

نوبت به بخش اصلی خدمات ظریف بار می‌رسد. تعرفه ظریف بار در ارائه خدمات باربری بسیار مناسب است می‌توانید با خیالی آسوده این مجموعه را انتخاب کنید. خدمات باربری ظریف بار شامل موارد مختلفی از جمله بار زدن، منتقل کردن و پیاده کردن بار می‌شود که همگی همواره به بهترین نحو به شما ارائه می‌شوند.ظریف بار دارای شعب ظریف بار شمال تهران،ظریف بار غرب تهران و ظریف بار شرق تهران است و قیمت و نرخ ارائه خدمات به مشتریان عزیز در کل مناطق یکسان است.

تکنسین‌های فنی

یکی دیگر از وجه تمایزات ظریف بار با دیگر باربری‌های سطح شهر تهران، بهره‌گیری از خدمات پرسنل و تکنسین‌های فنی است. در نظر داشته باشید که تعرفه ظریف بار برای تکنسین‌های فنی بسیار کمتر از شرکت‌های دیگر است و این تکنسین‌ها همه در کار خود در لیست برترین‌ها دیده می‌شوند.

تعرفه‌های مناسب ظریف بار

همانطور که گفته شد، تعرفه ظریف بار زیر نظر اتحادیه تعیین می‌شود و از این رو این مجموعه همواره قیمتی رقابتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در ظریف بار شما این امکان را دارید تا بتوانید در برخی اوقات از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید و خدمات این مجموعه را با همان کیفیت ولی با قیمتی باور نکردنی دریافت کنید. در ادامه نیز قصد داریم به طور کامل تعرفه‌های این مجموعه را مورد بررسی قرار دهیم.

هزینه باربری

تعرفه باربری

باربری خود دارای شاخه‌های متنوعی است که همه در تعیین نرخ ظریف بار تاثیرگذار خواهند بود. بنابر این در بخش‌های بعدی به طور اختصاصی تعرفه ظریف بار را در بخش باربری مورد بررسی قرار خواهیم داد که هزینه ماشین و کارگر را شامل خواهد شد.

تعرفه بسته‌بندی وسایل

بسته‌بندی وسایل یکی از معدود خدماتی در میان باربری‌ها است که تعرفه اختصاصی ندارد و هر باربری با توجه به نوع خدمات، هزینه را تعیین می‌کند. تعرفه بسته‌بندی در ظریف بار متناسب با خدماتی که در این مجموعه ارائه می‌شوند، کاملا منصفانه هستند.
مقرون به صرفه بودن بسته‌بندی وسایل با تعرفه ظریف بار به این دلیل می‌تواند برای شما حائز اهمیت باشد که در این مجموعه کارتن‌های بسته‌بندی توسط خود این شرکت تولید می‌شوند و چسب‌ها و پلاستیک‌های حبابدار به صورت عمده خریداری می‌شوند که هزینه‌ای کمتر را برای شما در پی خواهد داشت. البته در ادامه درباره کارتن‌ها و دیگر موارد مورد استفاده در بسته‌بندی بیشتر صحبت خواهد شد.

تعرفه تکنسین فنی

تکنسین فنی به فردی گفته می‌شود که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بدون هیچ زحمتی تمام نیازهای تخصصی خود را رفع کنید. نرخ ظریف بار در ارائه خدمات تکنسین فنی می‌تواند به این دلیل برای شما مناسب باشد که تکنسین‌های این مجموعه همواره کادری مجرب هستند و ضریب خطا در کارهای این افراد نزدیک به صفر است. قیمت ظریف بار در ارائه خدمات تکنسین فنی زیر نظر اتحادیه باربری تهران است و از این رو شما با قیمتی باورنکردنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

تعرفه حمل بار سنگین

همانطور که گفته شد، در برخی اوقات شما می‌توانید برای حمل بار سنگینی که خودتان توانایی حمل آن را ندارید، از ظریف بار کمک بگیرید. تعرفه ظریف بار در این بخش بسیار مقرون به صرفه است و از این رو می‌تواند به عنوان انتخابی مناسب به شمار برود. تعرفه این خدمات برای هر کارگر و هر طبقه است.
هر کارگر بابت هر سه ساعت و کمتر در اختیار بودن می‌تواند مبلغی متناسب با نرخ اتحادیه در هر سال دریافت کند. در نظر داشته باشید که نرخ هر طبقه بالا یا پایین رفتن هم می‌تواند با توجه به نوع وسیله متفاوت باشد که به تعداد مجموع طبقه‌هایی بستگی دارد که قصد جابجایی بار در آن‌ها را دارید.

جزئیات تعرفه ظریف بار در خدمات باربری

خدمات باربری به تمام بخش‌های بار زدن، حمل و نقل و پیاده کردن بار گفته می‌شود که برخی باربری‌ها هر کدام را جداگانه حساب می‌کنند. در صورتی که در تعرفه ظریف بار، قیمت برای هر ۳ بخش به صورت جمعی اعلام می‌شود.

همانطور که گفته شد، تعرفه ظریف بار بر طبق تعرفه اعلامی از سوی اتحادیه باربری تهران است و از این رو در خدمات باربری این مجموعه نیز شما قیمت‌های مناسب و شگفت‌انگیزی را مشاهده خواهید کرد.بهتر است با تماس با ظریف بار نرخ ظریف بار را به طور دقیق بدست آورید.

نرخ ظریف بار

تعرفه کامیون‌های بزرگ

کامیون‌های ظریف بار همواره این امکان را به شما می‌دهند تا بتوانید بدون هیچ آسیبی وسایل خود را منتقل کنید. چرا که تمام کامیون‌های این مجموعه مجهز به ضربه‌گیرهایی هستند که این اطمینان را به شما خواهند داد تا وسایل بدون هیچ ضربه‌ای منتقل شوند. البته در نظر داشته باشید که کامیون‌های این مجموعه کاملا مسقف هستند.

تعرفه کامیونت

کامیونت‌ها یکی از پرطرفدارترین وسایل نقلیه در باربری‌ها هستند. چرا که این وسایل علاوه بر قیمت مناسب، فضای بار خوبی را هم به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در نظر داشته باشید که با این حال، هزینه دریافت یک کامیونت بیشتر از یک وانت و کمتر از یک خاور بزرگ خواهد بود. نرخ کامیونت درون شهر هم کمتر از نرخ خاورهای بزرگ است و قادر است تا به شما یک سرویس ۳ ساعته را ارائه کند. البته برای هر ساعت اضافه کاری هم باید مشابه با کامیون‌ها مبلغ افزوده پرداخت شود.

تعرفه وانت

برای باربری‌ها تنها کامیون‌ها و کامیونت‌ها مورد استفاده نیستند. انواع وانت‌ها اعم از وانت پیکان و وانت نیسان هم از جمله ماشین‌های باربری پرطرفدار هستند که می‌توانید برای باربری روی آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کنید. شایان ذکر است که نرخ باربری برای هر وانت متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، شما باید برای مسافت یکسان، مبلغ بیشتری را برای یک نیسان نسبت به وانت پیکان پرداخت کنید.

تعرفه کارگر

باربران همواره از اهمیت بالای در خدمات باربری برخوردار بوده‌اند. این افراد به شما این امکان را خواهند داد تا بتوانید کارهای باربری خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و مجبور به پرداخت هزینه اضافی ماشین نشوید.
قیمت ظریف بار زیر نظر اتحادیه باربری است و هیچ مغایرتی با قانون ندارد. پس از گذشت سه ساعت، باری هر کارگر اضافه کاری محسوب خواهد شد و بابت هر ساعت اضافه کاری یک سوم قیمت توافق شده را باید به آن‌ها پرداخت کرد. البته قیمت‌های اعلامی قیمت‌های پایه ظریف بار هستند و با توجه به امتیازات و شرایط مورد نیاز شما، بیشتر خواهند شد.

تعرفه انواع کارتن

بسته‌بندی وسایل خانه از جمله امکانات اختصاصی ظریف بار است که اتحادیه آن را پوشش نمی‌دهد. اما بد نیست بدانید که این مجموعه همواره تلاش می‌کند که با نازل‌ترین قیمت ممکن به شما خدمات ارائه دهد. در رابطه با خدمات بسته‌بندی این مجموعه شایان ذکر است که کارتن‌های ظریف بار اختصاصی هستند و با قیمتی مناسب به مشتریان ارائه می‌شوند.
تعرفه ظریف بار در رابطه با کارتن‌ها با توجه به نوع کارتن متفاوت خواهد بود. در نظر داشته باشید که در این مجموعه انواع کارتن‌های مختلف وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود تعداد مورد نظر را سفارش دهید. البته کارکنان این مجموعه می‌توانند خودشان تعداد کارتن لازم را حدس بزنند و می‌توانید شمارش کارتن را بر عهده آن‌ها قرار دهید.

تعرفه ظریف بار برای کارتن‌ها مختلف است. کارتن سه لایه کمترین قیمت را در میان انواع کارتن‌ها دارد. همچنین قیمت ظریف بار باری کارتن‌های پنج لایه هم بسته به اندازه آن‌ها متفاوت است. بدیهی است که هرچه کارتن بزرگتر شود، قیمت آن‌هم بالاتر خواهد رفت.
نرخ ظریف بار برای کارتن‌های ۷ لایه یعنی مقاوم‌ترین نوع کارتن بسته‌بندی بیشتر از کارتن‌های دیگر خواهد شد. شایان ذکر است که کارتن‌های هفت لایه تنها ابعاد بزرگ دارند و از این رو قیمت ظریف بار برای این کارتن‌ها می‌تواند تفاوت زیادی با دیگر انواع کارتن داشته باشد.
کارتن‌های رگال‌دار هم یکی دیگر از انواع کارتن‌های مورد استفاده در بسته‎‌بندی هستند که در مرتب‌کردن لباس‌ها به کار می‌روند. بدیهی است که به دلیل ساختار مقاوم و خاص این کارتن‌ها، تعرفه ظریف بار برای آن‌ها بیشتر از دیگر انواع کارتن خواهد بود.

نرخ اتحادیه باربری

تعرفه چسب و پلاستیک حباب‌دار

همانطور که در ابتدای متن هم به آن اشاره شد، تعرفه ظریف بار برای چسب‌ها و پلاستیک‌های حباب‌دار کمتر از بازار است. چرا که این مجموعه این اجناس را به صورت عمده خریداری می‌کند و به همان قیمت هم به مشتریان خود عرضه می‌کند.

چسب‌ها و پلاستیک‌های حباب‌دار ظریف بار به صورت اختصاصی تولید و ارسال می‌شوند که کیفیت آن‌ها را بی‌نظیر می‌کند. قیمت ظریف بار برای این وسایل بسیار کم است و اگر بخواهید وسایلی با همین کیفیت را از بیرون خریداری کنید، باید مبلغ بیشتری را بپردازید.

مواردی که بر تعرفه‌ها تاثیر می‌گذارند

از جمله مواردی که می‌تواند بر روی تعرفه ظریف بار تاثیر بگذراد، مسافت جابجایی است. به زبان ساده‌تر، بدیهی است که هزینه باربری از غرب به شرق تهران با باربری در دو چهارراه یکی نخواهد بود. البته تعرفه ظریف بار به مواردی دیگری نیز بستگی دارد. از جمله این موارد هم می‌توان به مجموع تعداد طبقات دو خانه اشاره کرد. همانطور که گفته شد، قیمت ظریف بار برای هر طبقه بسته به نوع وسایل و خانه متفاوت است.
نرخ ظریف بار به استفاده از آسانسور یا راه‌پله هم مربوط می‌شود. بدین معنا که استفاده از آسانسور می‌تواند هزینه‌ای بسیار کمتر را برای باربری شما داشته باشد. البته در این حالت باید استهلاک آسانسور را هم در نظر بگیرید.

حمل اثاثیه سنگین هم می‌تواند روی قیمت ظریف بار تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، داشتن پیانو آکوستیک، یخچال ساید بای ساید، تردمیل و دیگر وسایل سنگین می‌تواند روی هزینه نقل مکان تاثیر مستقیم بگذارد. البته در نظر داشته باشید که همانطور که در بخش تعرفه‌ها هم به آن‌ها اشاره شد، تعداد کارگرها و نوع وسایل حمل و نقل هم یکی دیگر از دلایل تغییر در نرخ پایه ظریف بار هستند.

ارتباط با ظریف بار

ظریف بار با شماره ۰۲۱۲۲۷۵۳۹۸۶ همواره در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان است. شما می‌توانید برای رزرو نوبت و سوال درباره تعرفه ظریف بار با این شماره تماس حاصل کرده و با کارشناسان مجرب ما در این مجموعه به صورت کاملا رایگان ارتباط برقرار کنید.

تعرفه‌های باورنکرنی ظریف بار

باربری‌های متنوعی در استان تهران قرار دارند که همواره آماده ارائه دادن خدمات به شما هستند؛ اما بعضی از باربری‌ها ممکن است قیمت‌‎هایی بیش از تعرفه‌های تعیین شده از سوی اتحادیه برای خدمات خود به شما ارائه دهند. باربری ظریف بار با بیش از ۴۱ سال سابقه درخشان در ارائه انواع خدمات باربری در استان تهران، این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید با پرداخت کمترین هزینه ممکن، از خدمات برتر و نمونه این مجموعه برخوردار شوید.
تعرفه ظریف بار زیر نظر اتحادیه باربری تعیین می‌شود و از این رو شما این اطمینان را خواهید داشت که برای دریافت خدمات این مجموعه، هزینه زیادی را پرداخت نکرده‌اید. قیمت خدمات افزوده ظریف بار نیز همواره قیمتی رقابتی بوده است و به همین دلیل در سال‌های گذشته مشتریان بسیاری به استفاده از خدمات این باربری ترغیب شده‌اند. شما این امکان را دارید تا برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)