بسته بندی ظریف بار

بسته بندی ظریف بار

برترین خدمات بسته بندی اثاثیه منزل در ظریف بار

بسته بندی اثاثیه منزل کاری سخت و اجتناب ناپذیر در طول زندگی است و فرآیندی است که نیاز به تجربه بالا و تخصص در بسته بندی وسایل دارد. در نتیجه، مراقبت از وسایل در طول اسباب کشی امری بسیار مهم است که مخصوصا شرکت‌های باربری و حمل‌ونقل باید به آن توجه داشته باشند. برخی از شرکت های باربری خدمات خود را تنها به خدمات حمل‌ونقل محدود کرده‌اند و برخی دیگر مانند ظریف بار خدمات ممتازی در زمینه بسته بندی به شما ارائه می‌دهند. در این مطلب با ویژگی‌ها و انواع خدمات بسته بندی ظریف بار آشنا می‌شویم.

ظریف بار از برترین اتوبارهای ایران است که امکان سفارش آنلاین از طریق اپلیکیشن را برای اولین بار در ایران فراهم کرده است. برای دسترسی به خدمات باربری و بسته بندی ظریف بار می‌توانید از ۴ هفته قبل از جابجایی، به ما اطلاع دهید تا یک سرویس مناسب به شما تعلق گیرد.

بسته بندی اثاثیه ظریف بار

بسته بندی اثاثیه منزل با ظریف بار بهترین انتخاب

اگر تا کنون تغییر محل سکونت را تجربه کرده باشید، می‌دانید که حتی فکر به فرآیند بسته بندی اثاثیه تا چه میزان می‌تواند دلهره آور باشد، چه برسد به انجام آن! از مهم‌ترین و اصلی‌ترین بخش‌ها در جابجایی محل سکونت، می‌توان به بسته بندی وسایل حساس و شکستنی اشاره کرد. طبیعی است که خانم‌ها روی وسایل ظریف‌تر حساسیت بیشتری دارند. در نتیجه، باید این کار اصولی و درست انجام پذیرد.
حال با گسترش هرروزه فعالیت انسان در همه زمینه‌ها، در زمینه باربری هم تعداد زیادی اتوبار در هر شهر به‌وجود آمده است، اما فقط کافی‌است که با آن‌ها تماس بگیرید و در مورد خدمات آن‌ها بپرسید. خواهید دید که معمولا سرویس خوبی در زمینه بسته بندی ارائه نمی‌دهند؛ به ویژه آن نوع از خدمات که در خدمات بسته بندی ظریف بار شاهد آن‌ها هستیم.

چگونه به یک باربری اعتماد کنیم؟

با دانستن این نکته که همه باربری ها قابل اطمینان نیستند و فقط برخی از آن‌ها با تاییدیه و کادری مجرب و خدمات کافی فعالیت می‌کنند. بسته بندی اثاث ظریف بار با نامی بر سر زبان‌ها، این امکان را به شما عزیزان داده تا بتوانید با بهره بردن از خدمات این شرکت به راحتی هرچه تمام‌تر به منزل جدید خود نقل مکان کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل

ویژگی های یک باربری مناسب

یک شرکت بسته بندی اثاث و باربری باید از نظر اصولی ویژگی‌هایی داشته باشد که انتظار ارباب رجوع را براورده کند. در ادامه با ذکر برخی موارد مهم در این زمینه، چگونگی انتخاب یک باربری مناسب از نظر خدمات را باهم بررسی می‌کنیم:

• برنامه ریزی دقیق عملیاتی: در اثاث کشی باید ترتیب جابجایی وسایل از بزرگ به کوچک مشخص شود تا از کمترین جای ممکن برای بار زدن بیشترین وسایل استفاده کنیم.
• خدمات بسته بندی: بسته بندی وسایل باید حرفه‌ای و اصولی انجام شود. در خدمات بسته بندی ظریف بار با جداسازی لوازم خرده ریز از درشت و طبقه بندی وسایل به گروه‌های مختلف از بهترین شیوه بسته بندی استفاده می‌شود.
• حمل بار ارزان: بسته بندی اثاثیه ظریف بار ارائه دهنده خدمات سریع و ارزان در حیطه باربری و بسته بندی با بالاترین کیفیت ممکن می‌باشد.
• داشتن کارتن حمل بار: کارتن های حمل بار و بسته بندی ظریف بار اسحتکام بسیار بالایی داشته و مخصوص جابجایی انواع اثاثیه منزل هستند.
• کارکنان صمیمی: کارکنان بخش بسته بندی ظریف بار روابط اجتماعی بالایی داشته و با داشتن رفتاری صمیمانه با مشتریان و همکاران، محیطی دوستانه و درعین حال حرفه‌ای ایجاد کرده‌اند.

بسته بندی اسباب

بسته بندی اثاثیه منزل شامل چه مواردی می‌‌شود؟

شاید برخی اتوبارها اقدام نسبت به کیفیت بسته‌بندی بی‌اهمیت باشند و تنها هدفشان دریافت پول از مشتری باشد. اما در خدمات بسته بندی ظریف بار، مشتری‌مداری حرف اول را زده و تمام وسایل دقیقا طبق درخواست مشتری و با اصولی‌ترین روش‌های ممکن بسته‌بندی می‌شوند.
در بسته بندی اثاثیه ظریف بار کار تنها به بسته‌بندی ختم نمی‌شود. در صورت تمایل شما برای باربری، باربران خبره این شرکت با نهایت ظرافت و دقت اقدام به جابجایی وسایل شما خواهند کرد. پس از خالی کردن اثاثیه منزل، نوبت به باز کردن بسته‌بندی‌ها می‌رسد و باز هم کارگران این شرکت نخواهند گذاشت که شما اصطلاحا دست به سیاه و سفید بزنید.
در ادامه نیز خوب است بدانید که علاوه بر تمام موارد ذکر شده، شما می‌توانید از خدمات باربری یکسانِ بسته بندی ظریف بار استفاده کنید. این خدمات اکنون به صورت سرویس رایگان هنگام رزرو ارائه می شود.

نحوه بسته بندی انواع وسایل برای اثاث‌کشی

شاید بسته‌بندی وسایل کوچک خانه نیازی به توضیح نداشته باشند ولی برای باقی وسایل باید بدانید که کار باید بر طبق همان اصولی که دائما از آن‌ها گفتیم انجام شوند. به عنوان مثال برای اجسام بزرگ و سنگین باید اصولی و به طور کامل آن‌ها را با پلاستیک‌های محافظ بسته‌بندی کرد.

بسته‌بندی دراور

مثلا برای بسته‌بندی دراور دو راه وجود دارد. اولین راه این است که کشوهای خالی را با چسب به دیواره آن بچسبانیم تا از جای خود تکان نخورند. راه دیگر و همینطور اصولی این است که ابتدا کشوها درآورده شده و دراور هم به طور کامل با چسب، سلفون و همینطور پلاستیک حباب‌دار بسته‌بندی شود. در گام بعد هم آیینه دراور با احتیاط با مشمای حباب‌دار پوشیده شده و حمل می‌شود. بسته بندی اثاثیه ظریف بار تمامی این مراحل را برای شما انجام خواهد داد.

بسته‌بندی لوستر؛ نکته‌ای مهم در بسته بندی اثاثیه منزل

نوبت به لوستر ساختمان می‌رسد. کاری که ممکن است به ظاهر آسان بوده ولی در باطن بسیار زمان‌بر است. در ابتدا باید تمام وسایل تزیینی لوستر از آن جدا شده و پس از بسته‌بندی مناسب در یکی از کارتن‌های کوچک ۳ یا ۵ لایه قرار داده شوند.
در اقدام بعدی باید لامپ‌های لوستر باز شده و با رعایت تمام جوانب احتیاطی درون یک باکس قرار گرفته و دور آن‌ها برای جلوگیری از تکان خودن و شکستن با مواد نرم مثل لایه پفکی پوشیده شود. در ادامه باید پلاستیک حباب‌دار را برداشت و کل لوستر را با آن پوشاند و سپس اقدام به حمل آن کرد. با استفاده از خدمات بسته بندی ظریف بار فقط شاهد این مراحل باشید تا از خستگی هنگام اثاث کشی دور باشید.

بسته‌بندی یخچال

حتما می‌دانید که حمل یخچال یکی از سخت‌ترین کارها در حمل و نقل است. پس باید به طوری بسته‌بندی شود تا از هرگونه آسیب احتمالی در امان باشد. ابتدا باید کشوهای درون یخچال برای سبکتر شدن از آن جدا شوند. در ادامه باید تمام کشوها با سلفون و پلاستیک نرم به صورت جداگانه بسته بندی شده و با احتیاط حمل شوند. سپس باید تمام بخش‌های بیرونی یخچال با پلاستیک حبابدار و سلفون پوشیده شده و بعد از آن با یک پارچه اقدام به بسته نگه داشتن درب‌های آن کنند. دلیل استفاده نکردن از چسب این است که اینکار ممکن است باعث آسیب زدن به رنگ یخچال شده و شما دچار ضرر و زیان شوید. کارکنان بخش بسته بندی ظریف بار این مراحل را با دقت انجام می‌دهند و یخچال شمارا مطمئن به مقصد می‌رسانند.

بسته‌بندی وسایل چوبی

وسایل چوبی به دلیل جنس تقریبا شکننده و نسبتا سنگینی که دارند، باعث شده‌‌اند تا بسته‌بندی و همینطور حمل آن‌ها به کاری دشوار تبدیل شود. به عنوان مثال اگر قصد داشته باشیم تا یک تخت را بسته‌بندی کنیم، باید پس از باز کردن آن اقدام به جفت قرار دادن دیواره‌های تخت در کنار هم بکنیم.
در ادامه نیز باید با سلفون و همینطور چسب فراوان آن دو را حسابی بسته‌بندی کنیم تا دچار هیچگونه آسیبی نشوند. پس از آن هم باید هردو طرف تخت را به صورت جداگانه با پلاستیک حبابدار بسته‌بندی کرده و سپس با احتیاط اقدام به حمل آن‌ها کنیم. با استفاده از خدمات بسته بندی ظریف بار، بار سنگین و سخت اسباب کشی را از دوش خود برخواهید داشت.

مبل‌ها، از مهم‌ترین وسایل برای خانم‌ها

از آنجایی مبل‌ها خط قرمز خانم‌های خانواده‌ هستند و حساسیت شدیدی روی آن‌ها وجود دارد، بسته بندی ظریف بار در محافظت از آن‌ها دقت بسیار بالایی به خرج داده است و بیشترین زمان برای بسته بندی اثاثیه منزل را صرف بسته‌بندی مبل‌ها می‌کند. در ابتدا تمام بخش‌های مبل را با پلاستیک‌های محافظ پوشانده و سپس با استفاده از چسب تمام آن‌ها را به مبل می‌چسبانند. البته در این کار بسیار مراقب هستند که رنگ مبل‌های شما آسیبی نبینند.
در ادامه نیز با سلفون و نایلون‌های محافط روی پلاستیک را می‌پوشانند تا از هر آسیبی هرچقدر کوچک جلوگیری شود. در آخر هم با رعایت تمام جوانب احتیاطی اقدام به حمل اصولی مبل‌ها می‌کنند.

بسته بندی اسباب ظریف بار

ابزار مورد استفاده در بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات بسته بندی ظریف بار به مشتریان ظریف بار این امکان را می‌دهد که بتوانند تمامی وسایل منزل را با استفاده از مرغوب‌ترین ابزارهای بسته بندی مانند انواع کارتن، انواع محافظ و انواع چسب، بسته بندی کنند تا سلامتی تمامی وسایل منزل حفظ شود.
در بسته بندی اثاثیه منزل توسط بسته بندی اثاثیه ظریف بار، کارتن‌های مختلف و همینطور برای تمام وسایل خانه محافظ‌های پلاستیکی ضد ضربه مورد استفاده قرار گرفته تا وسایل خانه تحت هیچ شرایطی دچار آسیب نشوند. در ادامه نیز به انواع وسایل مورد استفاده به صورت جداگانه خواهیم پرداخت که خالی از لطف نیست:
انواع کارتن
همانطور که گفته شد، در خدمات بسته بندی ظریف بار انواع کارتن با ابعاد و مصارف مختلف مورد استفاده قرار گرفته و باعث می‌شوند تا از پرداخت هزینه اضافی برای خرید کارتن جلوگیری شود. کارتن‌های رایج بازار کارتن‌های عادی بوده و برای حمل اثاثیه منزل بسیار ضعیف هستند. این دسته از کارتن‌ها دارای ضخامت ۲ میلی‌متری هستند.

بسته بندی وسایل منزل

در دسته دیگر کارتن‌‌های “دایکاتی” قرار دارند که به دلیل مقاومت بیشتر در صنایع و بازار کاربرد بیشتری دارند. نوع دیگر هم که معرف حضور همه است، کارتن موزی است. کارتن با کیفتی که برای بسته بندی اثاثیه منزل بسیار مناسب بوده و البته کمی هم گران است.
اما نوبت به کارتن‌های مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل می‌رسد. کارتن‌هایی که با لایه‌های مختلف و همینطور ابعادی متنوع برای تمام اثاثیه منزل مناسب هستند. نوع ۳ لایه معمولا ابعادی کوچکتر نسبت به دیگر لایه‌ها را داشته و برای حمل وسایل سبک مناسب است. اما پرکاربردترین کارتن بسته‌بندی، نوع ۵ لایه است که به دلیل داشتن ابعادی مناسب و همینطور ضخامتی قابل قبول برای حمل بسیاری از اثاثیه منزل مناسب بوده و قیمتی پایین‌تر نسبت به نوع ۷ لایه دارد.
کارتن‌های ۵ لایه بیشتر برای حمل کتاب و ظروف مختلف مناسب بوده و برای محکم کردن جای وسایل در این کارتن‌ها استفاده از “پلاستیک حبابدار” بسیار توصیه می‌شود. نوع بعدی کارتن‌های ۷ لایه هستند که ابعاد و همینطور قیمتی بیشتر را نسبت به نوع قبلی دارا بوده و آنچنان مورد استفاده بارباری‌ها نیستند.
نوبت به یک نوع کارتن خاص و پرکاربرد می‌رسد. “کارتن رگال‌دار” نقش کمدهای مقوایی را بازی کرده و نمی‌گذارد لباس‌های درون آن به هیچ وجه آسیبی ببیند. این نوع کارتن‌ها کمی گران‌تر از باقی انواع هستند ولی مطمئنا ارزش استفاده بیشتری دارند.

انواع چسب
در ابزار مورد استفاده در خدمات بسته بندی ظریف بار انواع چسب اعم از دوطرفه، نواری و پهن استفاده می‌شود ولی پرکاربردترین نوع چسب مورد استفاده این شرکت، چسب پهن مخصوص بوده که از مرغوب‌ترین‌ها در نوع خودش می‌باشد.
نایلون و سلفون
قطعا نمی‌توان یک مبل را درون یک باکس ۷ لایه قرار دارد. پس باید چکار کرد؟ اینجاست سلفون به همراه محافظ به کمک می‌آید. تمام وسایلی که نمی‌توان آن‌ها را درون کارتن قرار داد، با سلفون محافظت خواهند شد و در خدمات بسته بندی ظریف بار این اطمینان حاصل شده است که با بسته بندی مناسب، برای هیچکدام از آن‌ها هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.
انواع محافظ
معروف‌ترین و رایج‌ترین نوع پلاستیک‌های محافظ، پلاستیک‌های حباب‌دار هستند که در بیشتر موارد و در تمام باربری‌های اصولی برای بسته بندی اثاثیه منزل از آن استفاده می‌کنند. با استفاده از این نوع پلاستیک‌های محافظ، تمام وسایل درون آن به طور کامل محافظت شده و احتمال شکستن وسایل درون آن به صفر می‌رسد. کارکنان بسته بندی اثاثیه ظریف بار برای هر اثاث منزل آمادگی استفاده از محافظ با بازدهی کامل را دارند.

باربری مناسب در کنار بسته بندی مناسب

در بازار کنونی که انواعی از شرکت‌های حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل در آن وجود دارند، سوال اصلی که پیش می‌آید این است که چطور می‌توان بهترین شرکت را برای این کار انتخاب کرد. شرکت ظریف بار در کنار انواع خدمات بسته بندی، برترین خدمات باربری را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در هرصورت برای انتخاب برترین شرکت حمل‌ونقل و بسته بندی اثاثیه منزل باید با معیارهای چنین شرکتی آشنایی داشته باشید. با این معیارها آشنا می‌شویم.باربری های بزرگ و موفق نظیر ظریف بار با توجه به حجم بالای کار و سفارش شعب خود را گسترش می دهند.اکنون شرکت ما شعبه ظریف بار شمال تهران،ظریف بار غرب تهران،ظریف بار شرق تهران را برای خدمت سریعتر به مشتریان عزیز این مناطق تاسیس کرده است.

بسته بندی وسایل شرکت

ارائه مشاوره درمورد باربری

یکی از ویژگی‌های بسیار خوبی که یک شرکت حمل اثاثیه منزل می‌تواند داشته باشد، مشاوره دادن در مورد شیوه‌های صحیح بسته بندی است. خیلی قبل تر از روز جا به جایی و زمانی که شما باید وسایل خود را بسته‌بندی کنید، خدمات بسته بندی ظریف بار به گونه ای است که توسط پرسنل ظریف بار به شما می‌آموزد که چطور این کار را انجام دهید، چطور روی جعبه‌ها علامت‌های مناسب بگذارید و چطور داخل جعبه‌ها را بچینید که کمترین آسیبی به وسایل شما وارد شود، که این مهم می‌تواند فرایند اثاث کشی را برای شما آسان‌تر کند.
ما در ارائه خدمات بسته بندی ظریف بار مشاوره کاملی در مورد فرایند نقل مکان و حمل اثاثیه منزل در اختیارتان قرار می‌دهیم تا بتوانید این فرایند را بیش از پیش برای خود آسان‌تر کنید. به کمک مشاوره‌ای که کارشناسان ما در اختیار شما قرار می‌دهند، نه تنها روند بسته بندی با سرعت بسیار بیشتری انجام می‌شود، بلکه می‌توانید در حین کار از شر وسایل اضافی و غیرضرروی نیز راحت شوید و از همه مهم‌تر میزان خسارت به وسایل را به حداقل برسانید.

بسته بندی شرکت ظریف بار

ارائه خدمات بسته بندی توسط باربری

یکی از بهترین خدماتی که یک شرکت حمل اثاثیه منزل می‌تواند به شما ارائه دهد، بسته بندی وسایل است. شرکت‌هایی که خودشان این کار را برای شما انجام می‌دهند، از بهترین شرکت‌های باربری هستند. آنها افرادی را به خانه‌ی شما می‌فرستند که وسایلتان را با حفظ ایمنی کافی بسته بندی کنند به صورتی که هم خسارات به وسایل کاهش پیدا کند و هم تعداد جعبه‌های کمتری مصرف شود. از همه مهمتر آنها این کار را با سرعت بسیار بیشتری نسبت به شما انجام می‌دهند که راحتی روند کار را بیشتر می‌کند.
ما در خدمات بسته بندی ظریف بار افراد متخصص در زمینه‌ی بسته بندی را به منزل شما می‌فرستیم تا در سریعترین زمان ممکن تمام وسایل منزل شما را بسته بندی کرده و آماد‌ه‌ی جابه‌جایی کنند. بعلاوه ما مطمئن‌ترین افراد را به منزل شما می‌فرستیم که همگی افرادی معتبر و تایید شده‌ هستند تا هر گونه نگرانی در مورد امنیت وسایل شما به حداقل کاهش پیدا کند.

ارائه انواع مجوزهای معتبر

شرکتی که برای حمل اثاثیه منزل خود انتخاب می‌کنید، باید زیر نظر سازمان‌های مربوطه در حال فعالیت باشد در غیر این صورت، هیچ تضمینی در مورد اعتبار کارکنان آنها یا حمل صحیح وسایل شما وجود ندارد. شرکت‌هایی که بدون مجوز فعالیت می‌کنند هیچ پاسخگویی نسبت به حمل وسایل ندارند و در صورت آسیب وارد شدن به وسایل هم دست شما به جایی بند نیست! داشتن مجوزهای لازم نشان می‌دهد که شرکت مورد نظر استانداردهای لازم برای این کار را دارد و تحت بررسی قرار گرفته است. ما در ظریف بار تحت مجوز رسمی از اتحادیه های باربری در حال فعالیت هستیم و شما می‌توانید نام ما را در لیست اتحادیه مشاهده کنید.

ارائه تعرفه مناسب برای مشتریان

از هر چه بگذریم مسائل مالی اهمیت بسیار زیادی دارند. هزینه‌ای که برای حمل اثاثیه منزل پرداخت می‌کنید باید منطقی باشد. درست است که همه دوست دارند اثاثیه‌ی آنها به سلامت جا به جا شود و فرایند اثاث کشی بسیار سریع باشد، اما گاهی بعضی از شرکت‌ها برای ارائه‌ی این خدمات هزینه‌های بسیار زیاد و غیرمنطقی از شما دریافت می‌کنند که باعث می‌شود افراد زیادی نتوانند از عهده‌ی پرداخت آنها برآیند.
یکی از افتخارات ما در شرکت بسته بندی ظریف بار این است که خدمات حمل اثاثیه منزل را با بهترین قیمت نسبت به سایر شرکت‌های مشابه ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از تعرفه ظریف بار در بخش‌های مختلف را جویا شوید و آن را با شرکت‌های مشابه مقایسه کنید. ما معتقد هستیم خدمات باربری خوب باید در اختیار طیف وسیعی از افراد با وضعیت‌های مالی مختلف قرار بگیرد.قیمت ظریف بار کاملا تابع اتحادیه است.

بسته بندی باربری ظریف بار

جدا از این یکی از مشکلاتی که بیشتر افراد با شرکت‌های باربری غیرمعتبر دارند، تغییر قیمت‌ها در حین کار است. یعنی ابتدا سر یک قیمت با هم توافق می‌رسند، اما بعد در حین کار و روز حمل اثاثیه منزل به بهانه‌ی مختلف این قیمت‌ها تغییر پیدا می‌کنند. در شرکت ما در همان ابتدا کارشناسان تعداد بسته‌ها و وسایل، طبقات و نحوه‌ی انتقال، مسیر جا به جایی و … را به طور کامل بررسی می‌کنند و قیمت نهایی کار را به شما اطلاع می‌دهند تا بتوانید براساس آن تصمیم گیری کنید. بعلاوه با شما یک قرارداد بسته می‌شود که خیال شما را از تغییر نکردن قیمت‌ها مطمئن می‌کند.

بهترین خدمات بسته بندی را با ظریف بار تجربه کنید

در تمامی شهرهای ایران و به خصوص شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج باربری‌های متعددی وجود دارند. اما تمام این باربری‌ها از کادر مجرب، مجوزهای لازم و خدمات ویژه مانند خدمات بسته بندی برخوردار نیستند. پس باید در انتخاب باربری دقت لازم را به خرج دهید تا دچار مشکل نشوید. همچنین در نظر داشته باشید که باربری انتخابی شما زیر نظر اتحادیه فعالیت کند و بتواند قیمتی مناسب و رقابتی را ارائه دهد. شرکت ظریف بار یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در زمینه حمل‌ونقل وسایل منزل با کادری مجرب، خدماتی به‌روز و قیمتی مناسب است.

بسته بندی اثاث تهران
ظریف بار در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل هم به خوبی عمل کرده است و به شما این اطمینان را می‌دهد که تمام تنش‌های مربوط به بسته‌بندی و حمل‌ونقل کالا به حداقل کاهش پیدا کند. شرکت ما با اولویت قراردادن مشتری‌مداری باعث شده است افراد بسیاری از خدمات این شرکت استفاده کنند و مشتری دائمی خدمات بسته بندی اثاثیه ظریف بار شوند.
حمل و نقل با رعایت اصول و دقت، کاری است که هر شرکت باربری از پس آن بر نخواهد آمد؛ اما ما در شرکت ظریف بار توانسته‌ایم به نحو احسن از اثاثیه منزل مشتریان خود مراقبت کنیم و با بسته بندی اثاثیه منزل آن هم به صورت اصولی، احتمال هرگونه خسارتی را در جابجایی ها به حداقل برسانیم. در آخر، لازم به یادآوری است که کارشناسان ما در بسته بندی ظریف بار به صورت ۲۴ ساعته ۷ روز هفته پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.برای تماس با ظریف بار میتوانید وارد این صفحه شوید و شماره ها و آدرس شعب را مشاهده فرمایید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)